Snubní prsten s diamanty ZB02

Cena od: 69000 

  • velikost 54
  • zlato 14K ( 585/1000(
  • diamanty G/SI1, 1,3mm x 115ks
  • celková váha diamantů 0,94ct

Cena od: Katalogové číslo: - Kategorie:

DIAMANTY JSOU VĚČNÉ

Toto tvrzení je fakt. Snubní prsten s diamanty musí vydržet hodně! Aby tomu tak bylo a Vy si s prsten bez obav o jeho poškození užívali, je nutné aby klenotník uměl kámen perfektně tzv. zafasovat. Fasování je zlatnická disciplína, kterou né každý „zlatník“ dokonale ovládá. Zdeněk se tuto metodu naučil od mistra v oboru Františka Holuba na Slovensku. Každý kámen, který do prstenu vsazuje ( fasuje), má vytvořené perfektní, vlastní usazení.

 

Doživotní záruka

Ano je to možné! Snubní prsten s diamanty vyrábíme tak dokonale, aby jsme si mohli dovolit Vám tento luxus poskytnout. Pokud si právě říkáte v čem je asi tak háček, tak Vám rovnou říkáme, že v ničem. Jediné co se od Vás požaduje je dodržování správného nošení šperku (viz kapitola Péče o šperk)

Certifikace diamantů

Dnes Vám každý rádoby odborník dává certifikát na kde co. Nicméně není CERTIFIKÁT jako CERTIFIKÁT!!

Jak se v tom tedy vyznat?

Jednoduše! Kupujte diamanty výhradně s celosvětově unávanými Certifikáty! V naší dílně fasujeme do zásnubních prstenů s diamanty nejčastěji kameny s Certifikáty od celosvětově nejuznávanější, nezávislé laboratoře GIA ( Americký geologický institut) a HRD Antwerp ( v Atwerpách se nachází největší diamantová burza na světě). U Certifikátů od jiných institutů buďte velmi obezřetní! Jsou zde obrovské rozdíly, které mají dopad na cenu diamantu ( hlavně při následném prodeji)

 

Certifikace drahých kamenů

Drahokam, který  jste koupili nebo našli v přírodě a nemá jasný původ nebo určení druhu, je možné zaslat do GIA a nechat si kámen certifikovat zde ( nicméně je zde nutné počítat s nemalým poplatkem). Další velmi uznávaný institut je v asii, a to v Hongkongu  AIGS.

V naší laboratoři v Přibyslavi, Vám Šárka vystaví tzv. průvodní list kamene. Není to sice celosvětově uznávaný Certifikát, ale za co nejpřesnějším určením drahokamu si stojíme. K určení druhu drahokamu využíváme moderní metodiku!

 

Péče o šperk

Šperk Vám vydrží krásný dlouhá léta, pokud dodržíte několik základních zásad:
  • nenoste prsten na hrubou práci ( zahradničení atd.)
  • nenoste dva prsteny na jednom prstě ( ničíte si oba prsteny, POKUD NEJSOU PÁROVĚ PŘIZPŮSOBENY)
  • zvolte správnou velikost
  • při mírném znečištění doporučuji použití  vlažné mýdlové vody a kartáčku
  • nepodceňujte servis ( nechte si prsten prohlédnout od klenotníka ideálně jednou ročně)