Snubní prsten ZB01b

Cena od: 14000 

  • velikost 62
  • hmotnost 5,6g ( hmotnost se může lišit dle velikosti)
  • zlato 14K ( 585/1000)
  • šíře 5,5 x 1,3mm

Cena od: Katalogové číslo: - Kategorie:

DIAMANTY JSOU VĚČNÉ

Toto tvrzení je fakt. Snubní prsten musí vydržet hodně! Aby tomu tak bylo a Vy si s prsten bez obav o jeho poškození užívali, je nutné aby klenotník snubní prsten perfektně vyrobit. Prsteny se vyrábí ručně v naší dílně v Novém Městě na Moravě, za pomocí moderních, ale léty ověřených postupů.

Doživotní záruka

Ano je to možné! Snubní prsteny vyrábíme tak dokonale, aby jsme si mohli dovolit Vám tento luxus poskytnout. Pokud si právě říkáte v čem je asi tak háček, tak Vám rovnou říkáme, že v ničem. Jediné co se od Vás požaduje je dodržování správného nošení šperku (viz kapitola Péče o šperk)

Certifikace diamantů

Dnes Vám každý rádoby odborník dává certifikát na kde co. Nicméně není CERTIFIKÁT jako CERTIFIKÁT!!

Jak se v tom tedy vyznat?

Jednoduše! Kupujte diamanty výhradně s celosvětově unávanými Certifikáty! V naší dílně fasujeme do zásnubních a snubních prstenů s diamanty nejčastěji kameny s Certifikáty od celosvětově nejuznávanější, nezávislé laboratoře GIA ( Americký geologický institut) a HRD Antwerp ( v Atwerpách se nachází největší diamantová burza na světě). U Certifikátů od jiných institutů buďte velmi obezřetní! Jsou zde obrovské rozdíly, které mají dopad na cenu diamantu ( hlavně při následném prodeji)

 

Certifikace drahých kamenů

Drahokam, který  jste koupili nebo našli v přírodě a nemá jasný původ nebo určení druhu, je možné zaslat do GIA a nechat si kámen certifikovat zde ( nicméně je zde nutné počítat s nemalým poplatkem). Další velmi uznávaný institut je v asii, a to v Hongkongu  AIGS.

V naší laboratoři v Přibyslavi, Vám Šárka vystaví tzv. průvodní list kamene. Není to sice celosvětově uznávaný Certifikát, ale za co nejpřesnějším určením drahokamu si stojíme. K určení druhu drahokamu využíváme moderní metodiku!

 

Péče o snubní prsten

Šperk Vám vydrží krásný dlouhá léta, pokud dodržíte několik základních zásad:
  • nenoste prsten na hrubou práci ( zahradničení atd.)
  • nenoste dva prsteny na jednom prstě ( ničíte si oba prsteny, POKUD NEJSOU PÁROVĚ PŘIZPŮSOBENY)
  • zvolte správnou velikost
  • při mírném znečištění doporučuji použití  vlažné mýdlové vody a kartáčku
  • nepodceňujte servis ( nechte si prsten prohlédnout od klenotníka ideálně jednou ročně)